Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik inceleme ve bilgi alma ziyaretlerini sürdürüyor.
 
Vali Güzeloğlu, kamu yatırımları ve hizmetlerinin etkin yapılması, izlenmesi ve koordinasyonunu sağlamakla görevli kurum olan Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığında (YİKOB) brifing aldı.

Vali Güzeloğlu’nu, Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz, Yatırım İzleme Müdürü Ömer Sönmez ve Şube Müdürleri karşıladı.

Karşılamanın ardından Vali Güzeloğlu, Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz, Başkan Sönmez ve kurum müdürleriyle toplantıya geçti.

Hazırlanan sunum eşliğinde, YIKOB' un teşkilat yapısı, personel ve kurum bünyesindeki müdürlüklerin durumu hakkında bilgi aktarılan Vali Güzeloğlu’na, kurumun mali yapısı, devam eden iş ve yatırımlar ile bunların kurumlara göre dağılımı hakkında da kapsamlı bilgilendirme yapıldı.

Sunum sonunda hazırlanan brifing için kurum personeline teşekkür eden Vali Güzeloğlu, YİKOB' un yaptığı işlerle önemli bir işleve sahip olduğunu söyledi. Bu bağlamda Yatırım      İzleme Müdürü ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyip, toplu fotoğraf çektirdikten sonra kurumdan ayrıldı.