Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, Valilik Toplantı Salonunda Vali Yardımcılarımız ve Kaymakamlarımız ile ilimizdeki durum ve devam eden çalışmalar hakkında genel değerlendirme toplantısı yaptı.
 
Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nun başkanlık ettiği toplantıya, Vali Yardımcıları; Kürşat Güleryüz, Tuğba Koşal, Mehmet Çağrı Özpolat, Bağlar Kaymakamı Tolga Toğan, Kayapınar Kaymakamı Mustafa Kılıç, Sur Kaymakamı Bilal Özkan, Yenişehir Kaymakamı Dr. Mehmet Özel, Lice Kaymakamı Sinan Başak, Ergani Kaymakamı Mesut Çoban, Çermik Kaymakamı Mehmet Şerif Olcaş, Kulp Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu, Eğil Kaymakamı Kürşad Atak, Kocaköy Kaymakamı Yusuf Turhan, Çüngüş Kaymakamı Alper Çifci, Hani Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, Hazro Kaymakamı Yusuf Osman Diktaş, Dicle Kaymakamı Alparslan Kılıç, Bismil Kaymakamı Turgay Gülenç, Silvan Kaymakamı Adem Çelik, Çınar Kaymakamı İsmail Şanlı ile Kaymakam Vekilleri Talha Battal ve Halil İbrahim Köroğlu katıldı.  
 
Toplantıda, Diyarbakır’da hizmetlerin hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi ile farklı alanlarda verilen hizmetlerde yaşanan sıkıntıların ve eksikliklerin giderilmesi istişare edildi. Merkez ve ilçelerdeki mevcut aksaklıklar ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinin ardından toplantı sona erdi