Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, Sosyal Destek Programı, Aile Destek Merkezi ve genel projeler konulu toplantıya başkanlık etti.
 
Toplantıya, Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra; Vali Yardımcısı Tuğba Koşal, Bağlar Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Vekili Tolga Toğan, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Bilal Özkan, Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Serdar Kartal, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Halit Açar, İş-Kur Müdürü İsmail Koç, İl Sağlık Müdürü Vekili Hakan Karakaş, İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Serkan Batur, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Zeynep Talin,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ramazan Çetinyamaç ve Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürü Cemil Koç katıldı.
 
 
Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda, Sosyal Destek Programı ve Aile Destek Merkezi’nin genel projeleri görüşüldü. Projelerin yürütülmesi konusunda kurumlar arası işbirliğinin ve koordinasyonun sağlanması hakkında genel değerlendirmeler yapıldı.