Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, Vali Yardımcılarımız, Kaymakamlarımız ve Kurum Müdürlerimiz ile ilimizde devam eden çalışmalar hakkında genel değerlendirme toplantısı yaptı.
 
Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nun başkanlık ettiği toplantıya, Vali Yardımcısı Dr. Ahmet Naci Helvacı, Vali Yardımcısı Tuğba Koşal, Vali Yardımcısı Mesut Gazi Ambarcı, Vali Yardımcısı Hacı Hasan Gökpınar, Yenişehir Kaymakamı Serdar Kartal, Bağlar Kaymakamı Tolga Toğan, Kayapınar Kaymakamı Ozan Balcı, Sur Kaymakamı Bilal Özkan, Ergani Kaymakamı Mesut Çoban, Silvan Kaymakamı Adem Çelik, Bismil Kaymakamı Turgay Gülenç, Çınar Kaymakamı Selami Kaya, Lice Kaymakamı Sinan Başak, Kulp Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu, Eğil Kaymakamı Kürşat Atak, Hazro Kaymakamı Yusuf Osman Diktaş, Çüngüş Kaymakamı Mehmet Durgut, Kocaköy Kaymakamı Yusuf Turhan, Dicle Kaymakamı Alparslan Kılıç, Hani Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, Çermik Kaymakamı Mehmet Şerif Olcaş, Kaymakam Vekilleri Talha Battal ve Halil İbrahim Köroğlu ve kurum müdürleri katıldı.
 
Vali Güzeloğlu’nun Başkanlık ettiği ve DSİ 10. Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıda; eğitim, sosyal yardımlar, KYK yurtları, İŞKUR, tarım, sağlık, DSİ 10. Bölge Müdürlüğü çalışmaları, Biz Anadoluyuz Projesi, SODES, Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı ve Aile Destek Merkezleri ile ilgili konular görüşüldü.
 
Toplantıda görüşülen konularda, kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, yaşanan sıkıntıların ve eksikliklerin giderilmesi konuları istişare edildi.