Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, Kurban Bayramı sebebiyle Askeri Kurumları ve Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti
 
İlk ziyaretini 7. Kolordu ve Garnizon Komutanlığına gerçekleştiren Vali Güzeloğlu’nu 7. Kolordu ve Garnizon Komutan Vekili 16. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Barbaros Kasar karşıladı.
 
Vali Güzeloğlu, Tuğgeneral Kasar ve askerlerle tek tek bayramlaştı. Bayramlaşmanın ardından Vali Güzeloğlu konferans salonunda askerlere hitap etti.
 
Buradaki ziyaretin sona ermesinin ardından Vali Güzeloğlu günün ikinci ziyaretini gerçekleştirmek üzere Jandarma Bölge Komutanlığına geçti. Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç ve komutanlar tarafından karşılanan Vali Güzeloğlu, Burada askerler ile tek tek bayramlaşarak herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.
 
Bayramlaşma programına İl Jandarma Komutanlığında devam eden Vali Güzeloğlu, burada İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Demir ve komutanlar tarafından karşılandı. Vali Güzeloğlu, burada da askerlerle tek tek bayramlaştı ve onlarla yakından ilgilendi.
 
Polis Evi’nde İl Emniyet Müdürlüğü bayramlaşma programına katılan Vali Güzeloğlu, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Müdür Yardımcıları ve polis memurları tarafından karşıladı. Burada personelle tek tek bayramlaşan Vali Güzeloğlu, Polis Memurlarıyla bir süre sohbet ettikten sonra Polis evinden ayrıldı.
 
Bayramlaşma programlarının son durağı 8. Ana Jet Üssü oldu. Vali Güzeloğlu burada 8. Ana Jet Üssü Komutan Vekili Albay Ali Özmen ve diğer askeri personel tarafından karşılandı. Burada da askerlerle tek tek bayramlaşan Vali Güzeloğlu 8. Ana Jet Üssü Komutanlığından ayrılırken, Kurban Bayramı nedeniyle başlattığı kurum ziyaretlerini noktalamış oldu