Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu,  İHH İnsani Yardım Vakfı Diyarbakır Şube Başkanı ve Kadın Kolları Başkanı ile Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti.
 
Ziyarette İHH İnsani Yardım Vakfı Diyarbakır Şube Başkanı Veysi Çiçekli, İHH Diyarbakır Teşkilat Başkanı Barış Oktay, Genç İHH Diyarbakır Başkanı Fatih Balık, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Erdoğan ile İHH Diyarbakır Kadın Kolları Başkanı Kerime Güç, İHH Kadın Kolları Başkan Yardımcıları Nuray Yaman, Yıldız Aktaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sümeyye Bayram, Sema Şen ile Meral Bozkuş yer aldı.
 
İHH Şube Başkanı Veysi Çiçekli, Vali Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade ederek, İHH İnsani Yardım Vakfı'nın Diyarbakır’daki faaliyetleri ve planladığı projeleri hakkında bilgi verdi.
 
 
Misafirleriyle makamında bir süre görüşen Vali Güzeloğlu’na ziyaret sonunda İHH Diyarbakır Şube Başkanı Veysi Çiçekli tarafından Mavi Marmara gemi maketi ile Mescidi Aksa kabartması hediye edildi. Ziyaret sonunda Vali Güzeloğlu konuklarıyla birlikte fotoğraf çektirdi.