Sayın Ayşe Güzeloğlu, Yenişehir İlçesinde bulunan Aziziye Aile Destek Merkezini ziyaret etti.
 
Ziyarette, Sayın Ayşe Güzeloğlu’na; Diyarbakır Milletvekili M. Galip Ensarioğlu’nun eşi Sayın Nermin Ensarioğlu, Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal’ın eşi Sayın Nesrin Bal ve Vali Yardımcısı Sayın Tuğba Koşal eşlik etti. Sayın Ayşe Güzeloğlu’nu Aile Destek Merkezinde; Aile Destek Merkezi Genel Koordinatörü Nezihe Kent, Aile Destek Merkezi Müdürü ve kursiyerler karşıladı.
 
Daha sonra Sayın Ayşe Güzeloğlu, kursiyerlerle sohbet etti, kursiyerler Aile Destek Merkezi ile ilgili memnuniyetlerini dile getirdi, açılan kursların son derece faydalı olduğunu, kurslara katılmaktan çok mutlu olduklarını, sunulan imkânlardan dolayı Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’ye teşekkürlerini ilettiler. Ardından Sayın Ayşe Güzeloğlu; ahşap boyama, giyim atölyesi ve kuaförlük kurslarının verildiği salonları gezerek yapılan çalışmalar hakkında kurs öğretmenlerinden bilgi aldı, çalışmaları inceledi ve Aile Destek Merkezi içerisinde bulunan anaokulunda çocuklarla bir araya geldi.
 
Kursiyerlerin ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirmesinin ardından, Sayın Ayşe Güzeloğlu kursiyerlere başarılar diledi daha sonra kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çekilmesiyle ziyaret sona erdi.