Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin öncülüğünde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği’nin (TOGEMDER), Silvan ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giysi dağıtımı programına katıldı.

 

 

Sayın Ayşe Güzeloğlu’na, Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Adem Çelik ve eşi Ayşe Çelik, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Gülbaran eşlik etti.

 

 

Sayın Ayşe Güzeloğlu ve beraberindekiler öncelikle Silvan Aile Destek Merkezini ziyaret etti, atölyeleri gezerek kursiyerlerle sohbet etti. Kursiyerlerin yapmış olduğu ürünleri inceleyerek onlardan bilgi alan Sayın Ayşe Güzeloğlu ve beraberindekiler kursiyerlere başarılar diledi.

 

 

Daha sonra kıyafet dağıtım programına geçildi. Silvan Kültür Merkezinde yapılan ve Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan program, Silvan Halk Eğitim Merkezi Halkoyunları Ekibinin gösterisiyle devam etti. Programda TOGEMDER Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Saadet Gülbaran ve Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Adem Çelik birer konuşma yaptı.

 

 

Daha sonra Sayın Ayşe Güzeloğlu, Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Adem Çelik ve eşi Ayşe Çelik, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEMDER)Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Gülbaran, TOGEMDER tarafından mont, bot, kazak ve pantolondan oluşan hediye paketlerini Silvan ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslim etti.